TurkishEnglishGermany
İmar Zemin : Bizden Fiyat Almadan Helikopterli Şap Uygulaması Yaptırmayın.
Baskı Beton Kalıpları ve Uygulamaları

Baskı Beton Kalıpları ve Uygulamaları

Baskı Beton kalıplarımız. Yer beton uygulamaları , bahçe yoları , kaldırımlar, havuz kenarları , duvar üstü (sıva , alçı, kalekim vb soğuk (ortalama uygulama ısı 10 aşama ile 70 derce arasındadır)su bazlı duvar kaplamaları ) cıvık kaplamalarına desen veren kalıplarımızdır.

Bu kalıplarımız her türlü beton yüzey ve kaplama üzerine istenilen figür ve deseni vererek dekoratif naturel görüntüler elde edebilirsiniz. Maliyet ve işçilikten tasarruf ederek yaşadığınız mekana değer katabilirsiniz.

Baskı Beton kalıplarımız muntazam kullanıldığı takdirde yüzlerce kere uygumla yapabilirsiniz.

Uygulama şekli

Baskı beton Kalıplarımız desen ve şekli gore kalıp adet sayısı artar.

Yer Beton Uygulaması

Beton yere döküldükten sonrasında birazcık kurması beklenir. Beton biraz serleştikten sonrasında üzerine beton ayırıcı toz serpilir sonra kalıplar üzerine serilerek tokmak desteğiyle desenlerin beton yüzeye iyice teması sağlanır ve daha önceden koymuş olduğunuz kalıbı yan yana koyarak büyük bir alanda kısa sürede istenilen dekor verilmiş olur.

Duvar Üstü kaplama Uygulaması

Duvara kaplamalarında iş birazcık daha farklıdır. Duvara sürdüğünüz kaplamanın yoğunluğuna, kuruma ve kalınlığına nazaran özel desen üretimi yapılır. Kalıbın büyüklüğü ve ağırlığı artıkça uygulamada zorlanabilirsiniz. Firmamız bu konu hakkında telefonla data alabilirsiniz .

Duvar üstüne sürülen kaplamanım üzerine bastırılır ve bu işlemi sürekli yeniden edilir . Duvarınızın dış yüzeyinde de hızlı ve dekoratif neticelar elde edebilirsiniz.

Önemli Not : kaplamanın uygulanacağı yüzey pütürlü bir yüzey olması gerekir bu kaplamanın duvar üstündeki mukavemetini artır.

26 Mayıs 2019 tarihinde kategorisine eklendi. 555 kez okundu