TurkishEnglishGermany
İmar Zemin : Bizden Fiyat Almadan Helikopterli Şap Uygulaması Yaptırmayın.
Desenli Beton Kalıpları

Desenli Beton Kalıpları

Desenli beton kalıpları iç ve dış mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama kalıp malzemesidir. Desenli beton kalıplarının en önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton baskı teknolojisi olmasıdır.

Desenli beton kalıpları iç ve dış mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama kalıp malzemesidir.
Desenli beton kalıplarının en önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton baskı teknolojisi olmasıdır.
Desenli beton kalıpları çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen , kayrak ve granit şeklinde doğal taşların görünümünü verebilen, çökmez, kaymaz, kir tutmaz ve güneş ışınlarına dayanıklı renkleri solmaz.
Desenli beton kalıpları geleneksel desenlerle ve renklendirici tozun haricinde kullanılan Antik etki Tozunun yüzeyde bırakılarak,malzemeye eski ve kullanılmış görüntüsü vermesiyle ortamlara dayanıklı ve uzun ömürlü bozulmaz bir dekor sağlar.
%90 doğal malzemelerden oluşan desenli beton kalıpları sahada blok olarak uygulandığı için zeminde zaman içinde oluşabilecek çökmelerden etkilenmez ve aynı yüzey düzgünlüğünü her vakit korur.
Tek tek döşenen bir araç-gereç olmadığı için,taş aralarının oynaması,zaman içinde aralarda istenmeyen otların çıkması şeklinde durumlar desenli beton kalıpları ile uygulanılan zeminler için söz konusu değildir.
Yat limanları, siteler, restorasyon alanları, fuar ve müze alanları, yürüyüş yolları, park ve bahçeler, araç trafiğine kapalı alanlar, otoparklar benzer biçimde alanlarda çökmez, leke tutmaz, kaymaz, güneş ışınlarına %100 dayanıklı, renklerin solmadığı alanlar sağlar.

26 Mayıs 2019 tarihinde kategorisine eklendi. 232 kez okundu