TurkishEnglishGermany
İmar Zemin : Bizden Fiyat Almadan Helikopterli Şap Uygulaması Yaptırmayın.
Helikopter Şap

Helikopter Şap

Vantilatöre benzeyen ve uzun kolları ile yönetilebilen bir makine ile yüzeylerdeki pürüzsüzlüğü sağlamak üzere yapılan işleme Helikopter şap işlemi denir. Son zamanların en kullanışlı inşaat ekipmanlarından olan bu ürün, aynı zamanda endüstride de sıklıkla kullanılmaktadır. Beton serildikten ve kuruduktan sonra yüzeyi düzleştirmede işinize yarar. Dilerseniz tam kurumadan da daha pürüzsüz bir hal alması için bu işlemi yapabilirsiniz. Keskin bıçaklara sahip bu ürün, güçlü etkilerle betonu zımparalar ve daha düz bir şap elde edilmesini sağlar. Dilerseniz, kocaman bir alanı sadece 1 dakikada düzeltebilir ve pürüzsüz hale getirebilirsiniz.

Uzun ve yorucu mala ile düzeltme yerine bu uygulama ile hem zamandan kazanç sağlayacak hem de maliyetlerden kurtulmuş olacaksınız. Çok kısa sürede hem de çok pratik bir şekilde bu işlemi siz kendiniz de yapabilirsiniz. En sert şaplarda dahi zımparalama yaparak yüzeyi düz hale getirebilir ve mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Perdahlama işleminden önce dilerseniz, şap yapılacak yüzeyi iyice temizleyin ve bu şekilde uygulama yapın. Bu sayede, mermer ve fayanslarınız daha sağlam ve daha düzenli bir şekilde yerleştirilmiş olacak.

Şapın kalınlık derecesini helikopter şap makinesi yardımı ile kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede ne kadar incelikte ve eğimde şaplama yapacağınızı da ayarlamış olacaksınız ve bu da mala ile yapamadığınız düzeltmeleri yapma imkanı verir. Eğer siz de hem pratik hem de hızlı şaplama yapmak istiyorsanız; Helikopter şap makinesi tam size göre…

04 Eylül 2019 tarihinde kategorisine eklendi. 330 kez okundu