TurkishEnglishGermany
İmar Zemin : Bizden Fiyat Almadan Helikopterli Şap Uygulaması Yaptırmayın.
Helikopterli Şap

Helikopterli Şap

İnşaat işlerinin en yorucu ve en dikkat edilmesi gereken aşamalarından biri de hiç kuşkusuz şap işlemidir. Taban yüzeyinin sağlam ve düz şap ile doldurulması, işçiliğin en önemli aşamasıdır. Ve bu aşama, titizlik ve bir o kadar da sabır gerektirir. Bu işi hem çok kısa sürede yapmak hem de pratik şekilde yapmak, her yönü ile avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden helikopterli şap kullanarak hem kolaylıkla şap düzeltme işlemini yapacak hem de sadece birkaç saniyede büyük bir alanı hızlıca şaplayabileceksiniz.

Helikopterli şap kullanılmadan önce, yüzey kir, toz ve pislikten temizlenir. Ardından dilediğiniz yoğunlukta ve kalınlıkta şap için helikopter terazisini ayarlamanız gerekir. Bu sayede, dilediğiniz kalınlıkta ve incelikte şap yapmış olacaksınız. Helikopterli Şap uygulamasında, yüzey pürüzsüz düz hale gelir. Bu da, seramik ya da fayans işleminin daha doğru şekilde yapılmasını ve tamamlanmasını sağlar. Aynı zamanda açı vererek de suyun akış yönünü yine bu araçla yapmak mümkün.

Helikopterli şap makinası ile perdahlama işlemi yapılırken; aynı zamanda zımparalama işlemi de yapılmış olur. Zımparalama sayesinde, yüzey daha pürüzsüz ve daha düz bir hal alır. Bu da görüntü açısından ve macunlama açısından harika bir iş çıkarılmasını sağlar. Bu makine sayesinde dilerseniz, yüzeye bir miktar renk bırakabilir ve rengin yayılmasını da sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yüzey sertleştiricileri de dökerek helikopterli şap makinesi sayesinde yayabilirsiniz.

02 Eylül 2019 tarihinde kategorisine eklendi. 536 kez okundu