TurkishEnglishGermany
İmar Zemin : Bizden Fiyat Almadan Helikopterli Şap Uygulaması Yaptırmayın.
Helikopterli Şap Nedir ?

Helikopterli Şap Fiyatları

Helikopter Şap çeşitleri bir çok farklı yapıda zemini düzleştirmek için , bozuk zeminleri ortadan kaldırmak için yapılır. Helikopterli şapda fiyatları farklı farklı unsurlar değiştirmektedir. Helikopterli şapın uygulanacağı yerin büyüklüğü , Betonun çeşidi, Beton içine yapılacak kaykılar varsa onlarda fiyatı değiştiren diğer unsurlardandır.

Helikopterli şap fiyatlarını değiştiren direk kısımlar ise betonun kalınlığıdır. Yine beton kalınlığının yanı sıra beton üzerinde kullanılacağı alana göre yüzeye sertleştiricilerde kullanılmakadır.

Helikopterli şap zemin düzlenmesinden ziyade bulunduğu yapıya su sızmasınıda engelleyerek bir nevi yalıtımda sağlamaktadır. Helikopterli şaplar kum ve çimentonun hemojen bir şekilde karışımından olup aynı zamanda helikopter uygulaması ile tozma ve bozulma imkanı yoktur.

Helikopterli Şap Nasıl Yapılır ?

Helikopterli şapın öncelikle farklı farklı kullanım yerleri mevcuttur. Otoparklarda , Dairelerde v.s aklınıza gelen her yerde uygulanmakdır. Beton genellikle hazır gelmektedir. Fakat hazır gelen betonlarada özellikleri belirtilmektedir. Kısmen daire tesisatlarında manuel hazırlanmaktadır. Yeteri kadar kum ve çimento aynı zamanda duruma gör katkı maddeside konulabilmektedir.

Helikopterli şaplar genellikle 4m ile 7cm aralığında kalınlıklarda yapılmaktadır.
Helikopterli Şaplar Zemini teraziye almak için , Zemin için su yalıtımı için, Daire içinde ise kılıflı boru tesisatının üzerinin kapanması için, Yine daire tesisatlarında ıslak zeminlerde kullanılan fayansların düzgün bir zeminde uygulanması için veya aynı şekilde odalarda parkelerin v.s daha düz bir zemine rahat bir şekilde montaj yapılabilmesi için helikopterli şap uygulanmaktadır.

Helikopterli Şap İstanbul Firmaları ?

İstanbulda helikopterli şap firması seçilirken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle helikopterli şapı yaptıracak firmanın referanslarını iyi incelemek ve referanslar ile görüşüp teyid almak gerekmektedir. Daha önce yapılan işlerin kalitesi veya kullanılan alanın sahiplerinden birebir yorumları duymak çok önemli. Helikopterli şap işinizi yaptıracak firmayı bulmak için internet üzerinden arama şekillerini bildirmek isterdim. Fakat şuan helikopterli şap ile alakalı en doğru adrestesiniz diyebilirim.

İstanbul helikopterli şap üzerine bir çok referansımız ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. İmar Zemin olarak “Zemine atılan” imza düsturumuz ile sizlerin memnuniyetine dünde , bugünde kazanmaya devam ediyoruz.

İstanbul helikopterli şap da , sizin yanınızdayız…

02 Ekim 2019 tarihinde kategorisine eklendi. 960 kez okundu